BİZ
KİMİZ ?


Bir Numara Sağlık Gıda Besin Takviyeleri firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Doğal ürünlerin, sağlıklı gıda ve besin takviyelerinin hiç bir katkı maddesi kullanılmadan nihayi müşteriye ulaştırılması hedeflenmiştir. Bölgemizde üretilen İncirimizin içerisindeki çekirdekleri tek tek çıkarıp soğuk press yöntemi ile yağını elde etmekteyiz.. İncir Kahvemiz, İncir Cipsimiz, İncir Çekirdeği sabunumuz ve İncir Çekirdeği yağı kremimizle ürünlerimizi sunmaktayız.


-Bir Numara Bitkisel Ürünler

SIK
SORULAN
SORULAR


İncir çekirdeği yağı yerine incir yesek olmaz mı?

Taze incir 20-30 gün kuru incir (iyi muhafaza edilirse soğuk ortamda 6 ay) yenebilir.İncirin içinde yaklaşık 200 çekirdek var ise biz bunun yerken en fazla 20-25 tanesini kırabiliyoruz. Gerisi kırılmadan dışkı yoluyla atılıyor. Güzel kaliteli İnciri bulabilirseniz ve çekirdeklerin tamamını kırabilirseniz afiyet olsun. .

Çocuğuma içirmek istedim. Kokusundan dolayı içmedi. Oysa ki kullanmasını çok istiyorum. Nasıl içirebilirim? İncir çekirdeği yağında incir kokusu (kakaoya vanilyaya benzer bir koku ve balık kokusu) vardır. Çocuklar için en güzel içim şekli süte karıştırarak içirmektir.

İncir çekirdeği yağını hangi sıklıkla kullanacağız?

Kullanım alanına göre değişir. Sağlıklı her insan sabah 1 ünite ve akşam 1 ünite aç olarak alabilir. Bunu direk ağız yoluyla alabileceği gibi sütle de alabilir. Her sağlıklı insanın günlük omega-3 ihtiyacı vardır. Spreyli özel şişemizdeki incir çekirdeği yağından günlük 2 sprey almak günlük omega-3’ü bize sağlıyor.

İncir çekirdeği yağının içinde başka bir katkı var mı? İçinde hiçbir katkı, hiçbir esans, hiçbir kimyasal madde,hiçbir koruyucu madde yok. % 100 soğuk pres incir çekirdeği yağımız olup direk üreticisindendir.

İncir çekirdeği yağı cinsel gücü arttırıyor mu?

Cinsel isteksizlik ve kısırlık da E vitamini eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkabilir. İncir çekirdeği yağında bulunan yüksek orandaki E vitamininden dolayı cinsel gücü arttırıyor.

Cinsel güç arttırıcı ……… isimli ilaç kullanıyorum. Onun yerine incir çekirdeği yağı kullansam olur mu? İçinde kimyasal bulunan o tür ilaçlar kalp sağlığımıza zarar veriyor. İncir çekirdeği yağı tamamen doğal ürün olup cinsel güç verir ve kalbinizi korur.